Polska

Wybrzeże Costa Blanca, posiadające 320 słonecznych dni w roku, od zawsze było jednym z najpopularniejszych miejsc wybieranych przez turystów oraz osoby szukające miejsca na drugi dom. Wybrzeże zawdzięcza swoją nazwę niezliczonym przepięknym piaskowym plażom, skąpanym w słońcu. Można tutaj znaleźć światowej sławy pola golfowe, winiarnie, najlepsze miejsca do nurkowania oraz prawdziwą hiszpańską kuchnię.

Na uwagę zasługuje również fakt że Światowa Organizacja Zdrowia zakwalifikowała wybrzeże Costa Blanca do najzdrowszych miejsc do życia na świecie! To miejsce polecane jest szczególnie dla osób z chorobami reumatycznymi, alergicznymi oraz astmatycznymi. A to dzięki wspaniałej słonecznej pogodzie oraz temperaturze, utrzymującej się średnio w granicy 20 stopni rocznie. Warto również wspomnieć o jeziorach solnych, znajdujących się w miejscowości Torrevieja, tworzą one swoisty mikroklimat w tej części wybrzeża jest to również miejsce, gdzie można spotkać kolonie różowych flamingów.

Costa Blanca posiada świetne całoroczne połączenia lotnicze z Polską. Do portu lotniczego w Alicante można się dostać ze wszystkich głównych portów lotniczych w Polsce. lotnisko Alicante obsługuje niesamowite 7 milionów pasażerów rocznie i jest bramą wjazdowa na Costa Blanca do wszystkich najbardziej znanych kurortów wypoczynkowych we Wspólnocie Walencjańskiej takich jak Benidorm, Orihuela Costa, Torrevieja, Denia, Calpe, Playa Flamenca, La Zenia, Cabo Roig, Campoamor, Punta Prima oraz Santa Pola.

Nasze biuro zapewnia rzetelny serwis na najwyższym poziomie. Od samego początku współpracy zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, która nie kończy się w momencie dokonania zakupu. Służymy radą i pomocą również po zakupie nieruchomości. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i wiarygodnymi firmami deweloperskimi, na bieżąco nadzorujemy ich pracę, informując naszych klientów o stanie budowy ich wymarzonego domu, przesyłamy zdjęcia z postępami budowy, tak aby czuli się bezpiecznie przez cały czas realizacji zakupu.

Posiadamy obszerną ofertę nieruchomości na rynku pierwotnym, zakup takiej nieruchomości posiada wiele zalet. Jedną z nich jest to, że w końcowym stadium otrzymuje się nieruchomość dokładnie dopasowaną do swoich potrzeb. Atutem takiej nieruchomości jest również to, że pomimo ogólnego konceptu budowy, klient może wprowadzać swoje zmiany w projekcie. Personalizacja projektu pozwala na dopasowanie go do własnych oczekiwań.Zakres zmian w projekcie uwarunkowany jest stopniem zaawansowania budowy. W początkowym stadium można liczyć na prawie nieograniczone możliwości spersonalizowania wnętrza, tak aby odpowiadało ono oczekiwaniom klienta. Niezależnie od tego, czy klient chciałby sam zaprojektować wnętrze, czy też zakupić już w pełni umeblowany dom, pomagamy w wybraniu odpowiednich ofert. Współpracujemy również z sieciami budowlanymi, takimi jak Danish Design i Ikea.

 

Płatność za nieruchomość deweloperską odbywa się w kilku etapach. Deweloper jest zobowiązany do zapewnienia klientowi gwarancji bankowej na kwoty wpłacone przez klienta na każdym etapie do momentu realizacji projektu.Opłata rezerwacji projektu wynosi od 3 do 6 tys EURO. Następnie kupujący uiszcza od 40% do 50 % ceny projektu – wtedy zostaje podpisana umowa zakupu z deweloperem. Reszta płatności zostaje dokonana po zakończeniu budowy, podczas przekazania kluczy. Do wartości nieruchomości w tym momencie zostaje doliczony podatek wynoszący 10% wartości nieruchomości.

Koszty prawne zakupu nieruchomości (notariusz, prawnik, rejestracja nieruchomości, numer podatkowy NIE) wynoszą około 3,5% wartości nieruchomości. Nasze biuro oferuje również tzw. pakiety zakupowe, w cenie których uwzględniony jest cały koszt prawny zakupu.

Wszyscy nasi klienci po zakupie swojej wymarzonej nieruchomości zaproszeni zostają do naszego VIP klubu “LLH Dreamhome Club”, którego członkowie otrzymują specjalne ceny na usługi dodatkowe, jak np.instalacja alarmu, zarządzanie nieruchomością, serwis sprzątający, etc

Jeśli w naszej ofercie znalazłeś swój wymarzony dom, jesteśmy do Twojej dyspozycji, możemy pomóc Ci w zarezerwowaniu lotu w dogodnym dla Ciebie terminie, polecić najlepsze hotele, a nawet zapewnić przejazd z lotniska do hotelu. Pomożemy Ci znaleźć TWÓJ wymarzony dom w Hiszpanii, dopasowany do TWOICH potrzeb, zapewniając przy tym najlepszą obsługę klienta na całym wybrzeżu Costa Blanca.

For more information, please contact our English representative
Henrik Lyckvind.